НОВИНИ: Не надаємо послуг клієнтам, що знаходяться на території Російської Федерації / Не предоставляем услуги клиентам, которые находятся на территории Российской Федерации Основні наукометричні бази - nayka.in.ua
Безкоштовна консультація

Київстар +38(098)-657-51-43

lifecell +38(073)-418-14-90

Viber: +380986575143

portalnayka@gmail.com

Наукові роботи, публікація наукових статей, переклади, конференції

Основні наукометричні бази

Публікація статті у зарубіжному видання, що входить до міжнародної бази цитування – це важливий етап професіоналізації. Статті в журналах із міжнародної бази цитування розміщаються у відкритому інтернет-доступі англійською мовою. Відповідно, матеріали доступні для використання і користування у науковому та інтернет-співтоваристві.

Наукометрична база даних – це це бібліографічна і реферативна база даних з інструментами для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Деякі відомі бібліографічні бази даних: Scopus, Web of Science (WOS), Thomson Reuters, Google Scholar, Science, Social Sciences, Arts&Humanities Citation Index, Citations in Economics (CitEc), eLIBRARY та інші.

Scopus

Scopus

Scopus — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Функціонує за допомогою інтегрованого інформаційного середовища SciVerse, що індексує близько 18000 науових видань.

У системі SciVerse Scopus видання розподілені на тематичні розділи (24 розділи) у сферах : фізики, медицини, науки про життя, соціальних наук та гуманітарних наук. Вона є комерційною БД і повна її версія доступна тільки на умовах передплати через веб-інтерфейс.

Web of Science

Web of Science

Web of Science – платформа для пошуку, що об’єднує у собі реферативні бази даних для публікацій у наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій, що розробляється і надається компанією Thomson Reuters. Web of Science – база данних Філадельфійського інституту наукової інформації (Thomson Reuter Master Journal List). Платформа для пошуку об’єднує видання із таких галузей наук : природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Зараз платформою об’єднані 10100 видань з різних країн та різних галузей наук.

Index Copernicus

Index Copernicus

Index Copernicus – міжнародна онлайнова наукометричний база (Index Copernicus Journals Master List), що заснована у Польщі. На сайті здійснюється індексування, ранжування та реферування журналів. До індексування цією базою даних належать близько 13000 наукових видань. Окрім цього на он-лайн сервісі організована платформа для наукової співпраці та спільних наукових проектів. Оцінка продуктивності наукових видань, наукових статей та науковців здійснюється за допомогою декількох інструментів оцінки. Додатково здійснюється реферування та індексування наукових публікацій. База даних знаходиться у веденні Index Copernicus International.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Індивідуальний підхід

Гарантія
якості

Багаторічний досвід роботи

Оперативність в роботі

Гнучка цінова політика

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ви залишаєте заявку по телефону або через форму на сайті

Наш менеджер передзвонює Вам для уточнення деталей

Здійснюєте незначну передоплату

Наші спеціалісти розпочинають роботу над Вашим замовленням

Оплачуєте решту суми за Ваше замовлення

Ми відправляємо Вам готову роботу

Ви отримуєте якісну роботу у визначений Вами термін.

Результат перевищує очікування. Ви - задоволений клієнт.

Форма замовлення
Залишіть номер телефону і ми вам зателефонуємо
Поліграфічні послуги
Новини
“Євроінтеграція” української науки

МОН повідомляє, що Україна планує доєдатись до Євро...
Масштабне соцопитування науковців: результати та висновки

Соціальне опитування, що було проведено у вересні 2017 ...
17 важливих змін із Закону “Про освіту” (2017)

28 вересня в Україні набрав чинності закон «Про осві...

Київстар+38(098)-657-51-43

Life+38(073)-418-14-90